Pedikúra

Dopřejte svým nohám maximální péči, budou Vám za to děkovat...

        FOOTLOGIX = TOP nadstandartní - profesionální -                  medicinální a  bezskalpelová péče o Vaše nohy 

             FOOTLOGIX = zdravé, krásné a šťastné nohy,

                           které si troufnete odkrýt...

Přijďte vyzkoušet nadstandartní medicinální pedikúru FOOTLOGIX, jejíž kompletní řada profesionálních přípravků je vyvinuta tak,že poskytuje účinnou a obnovující péči pro Vaše nohy, nehty i chodidla. Tato bezskalpelová péče je vhodná pro všechny typy pokožky, pro suchou kůži, kterou zvláční, pro různá onemocnění až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. Bez okluze - nevytváří neprůchodný, nepropustný film, čímž nenarušuje ani nebrání přirozené funkci pokožky. Nemastná - ponožky i boty lze nosit ihned po aplikaci. Efektivní - pečuje o problematickou pokožku nohou, chrání před infekcemi. Účinná - překvapivé, viditelné i pocitové výsledky již po první aplikaci. Schválené - pro ošetření diabetiků. Hygienická - aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do produktu

FOOTLOGIX - obsahuje bylinky, spirulinu, bambucké máslo, aloe, Q10, vitamín E, avokádo, pupalku, arniku, šalvěj, čajovníkový, mandarinkový nebo mátový olej......aj. Není na bázi syntetických ropných olejů.

Postup pedikúry: 

- nejdříve si uděláme společnou konzultaci Vašich nohou a případných zdravotních potíží, odlakuji nehty a pak následuje namáčení nohou 5-10 minut v čistící lázni s antimikrobiálními účinky a příjemnou vůní, která vyrovnává PH, rehydratuje pokožku a změkčuje mozoly. Poté následuje osušení nohou a nástřik změkčovače na nehty, nehtovou kůžičku, mozoly a praskliny, kuří oka. Po krátké době působení ošetřím nehty a nehtovou kůžičku, případně kuří oka, poté, speciálním pilníkem z vysoce kvalitní nerezové oceli, odstraním tvrdou, suchou kůži a mozoly. Následuje ošetření peelingem s mořskou řasou a esenciálními oleji, který odstraňuje zbylé odumřelé buňky pokožky. Krátce nohy opláchnu, osuším a lehce vmasíruji pěnu, která hydratuje, obnovuje a zklidňuje suchou pokožku. Ošetření nohou zakončím masáží chodidel s masážním krémem, který prokrvuje, dodává lehkost a svěžest, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Na Vaše přání Vám nehty na nohou nalakuji. Také Vám velmi ráda doporučím přípravky, které můžete u mě zakoupit a následně v pohodlí Vašeho domova na své nožky používat. 

LAKOVÁNÍ : k nalakování vašich nehtů používám laky značky CND Vinilux. Z přírodní kosmetiky používám laky značky Neobio, Benecos a Zao, vhodné i pro vegany.

P - SHINE je přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která hloubkově vyživuje a zároveň leští nehtovou ploténku. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. Tento přípravek podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich zpevnění a obohacení o důležité vitamíny, např. A, E, H a provitamín B5. Obsahuje křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři, dále mateří kašičku, včelí vosk aj. Provádí se 1x za měsíc, nehty se po dvou dnech od aplikace mohou lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil. Nehet vydrží lesklý ( jako nalakovaný průhledným lakem ) 2-3 týdny.