Doplňky - nabídka

Zakoupit si u mě můžete také některé produkty na péči Vašich nohou, těla nebo potravinových doplňků i minerálních kamenů aj.

FOOTLOGIX

,,7T nail tincture spray 50 ml"  je přípravek určený k preventivní péči o prsty na nohou náchylné k plísňovým infekcím. Obsahuje účinné antimikrobiální látky, je bez zápachu. Tento produkt lze aplikovat i na loupající se pokožku mezi prsty. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně diabetiků. Obsahuje mimo jiné avokádový olej a panthenol pro obnovení zdravého lesku nehtů. Není testovaný na zvířatech. Cena výrobku je 495,- Kč.

,,8 tired legs formula 125 ml" je přípravek určený ke snížení unavených a neklidných nohou. Vhodný i  pro nositele kompresních punčoch. Cena výrobku je 435,- Kč.

Mladý ječmen a chlorella


GW Green Ways zelené přírodní potraviny, které pomáhají tělu léčit se samo :))

,, Nechť je jídlo tvým lékem, nechť je lék tvým jídlem" Hippocrates

Mladý ječmen - obsahuje vitamíny, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů. Vysoký obsah betakarotenu a vitamínu C, E a vitamínů řady B, B1, B2, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu, obsahuje více než 20 enzymů aj. Je pěstován v panenské půdě  na ploše bývalého sladkovodního jezera v USA. Je bohatý na chlorofyl Pomáhá při nadváze, chudokrevnosti, s problémy krevního obrazu, s kožním onemocněním, je účinný proti zácpě, zpomaluje buněčné stárnutí, užívá se při půstu, podporuje organismus v boji s rakovinou, ulevuje u řady dalších nemocí. Je vhodný pro sportovce, děti a všechny věkové kategorie po seniory. Mladý ječmen je vyživující. 

Chlorella - je sladkovodní řasa, má 10x více chlorofylu než vojtěška, urychluje hojení ran, vředů a zánětů. Má 8 aminokyselin, obsahuje bílkoviny, pohlcuje těžké kovy, pesticidy, čistí střeva, působí i při uvolňování amalgánu, má protivirový a protiplísňový efekt, je vhodná při vypadávání vlasů, posiluje imunitu, snižuje vysoký krevní tlak. Působí zásadotvorně, pomáhá diabetikům, působí proti stresu, omlazuje organismus, zvyšuje imunitu. Obsahuje vlákninu. Je vhodná pro sportovce, vegany, raw stravu aj. Působí i probioticky, je i protiplísňová. Chlorela je detoxikující. ,,Užívání chlorelly je buněčnou hygienou". 

Zajímavosti o chlorofylu : na hojení ran se zelené rostliny používaly od nepaměti. Chlorofyl podporuje granulaci  a epitelizaci tkání, snižuje svědění, bolest, hnisání i zápach chronických ran. Uplatní se jak při vnějších zraněních, tak na vnitřní poranění a záněty. Např. záněty dásní, žaludku nebo střev. Dezodorační účinky chlorofylu byly objeveny ve 40 letech minulého století. Chlorofyl hodně pomůže při zápachu z úst a paradentoze, u pacientů se střevními vývody nebo při nadměrném pocení a následné nelibé vůni.Dezodorační účinky jsou doloženy při vnější aplikaci i vnitřním užívání. Antibakteriální účinky - chlorofyl má bakteriostatické účinky. Zamezuje množení bakterií, zejména anaerobních druhů. To ho předurčuje k použití i pro chronické a hluboké rány, kde se bakteriím dobře daří a komplikují pak hojení. Protinádorový vliv - chlorofyl vychytává karcinogenní látky ze střev, tlumí různé typy pronádorových chemických reakcí a komplikuje množení nádorových buněk. Spolu s dalšími látkami v ječmeni a chlorele působí v prevenci nádorů a pomáhá tělu i při jejich léčbě. Ochrana před radiací - chlorofyl chrání zdravé buňky před účinky radiace a pomáhá hojit již poškozenou DNA. Ochranný účinek chlorofylu i dalších podobně působících látek ze zelených potravin se ale neprojevil u nádorových buněk. Tam naopak sledujeme podporu jejich zániku. Bezpečnost chlorofylu - chlorofyl patří mezi chemicky nestabilní molekuly. Pokud je extrahován, brzy se rozkládá na zdraví škodlivé látky. Vydrží jen za cenu chemické stabilizace. Řešením je konzumace a lokální aplikace velmi šetrně zpracovaných zelených potravin. v těch je účinný i bezpečný. Míra účinku chlorofylu - jakkoli je chlorofyl skvělý, nikdy plně nefunguje osamoceně. K plným účinkům je třeba synergie s dalšími látkami, které se spolu s chlorofylem přirozeně vyskytují v rostlinách. Proto chlorofyl v ječmeni a chlorelle vždy pomáhá více než chlorofyl podávaný zvlášť.

Hojivá mast s ječmenem - potřebujete zklidnit kůži spálenou od sluníčka, snížit svědění různých štípanců nebo třeba jen osvěžit a vyživit pleť ? Využijte účinků zeleného ječmene ve formě masti. Vyrobíte si ji doma snadno sami dle následujícího návodu:

1) zarovnanou čajovou lžičku ( 2g ) ječmene rozetřeme v hmoždíři tak, aby byl ječmen co nejjemnější. Přidáme 10g ( zarovnanou polévkovou lžíci ) za studena lisovaného bio kokosového oleje a důkladně promícháme

2) aplikujeme na poraněnou nebo podrážděnou kůži v tenké vrstvě dle potřeby i několikrát denně

3) uchováme v chladu v lednici. Takto přípravek vydrží stabilní po dobu 1 měsíce

4) čtvrt hodiny před aplikací je vhodné přípravek z lednice vytáhnout, aby změkl a lépe se nanášel

V případě potřeby můžeme nanášet na postižená místa v silnější vrstvě a nechat vstřebávat a působit delší čas. Oblíbená je i večerní slušivá pleťová maska.

Místo kokosového oleje ve stejném poměru je vhodné použít i bio bambucké máslo či jiný základ.

Čokoládové kuličky s ječmenem - co budete potřebovat :

100g švestek, 1 banán, 50g mandlí, 30g víceprocentní hořké čokolády, 1-3 lžíce ovesných vloček, 1-2 lžíce kakaa, 1-2 lžíce ječmene, kokos na obalení kuliček

Švestky, banán, mandle a hořkou čokoládu postupně rozmixujeme. Kakao, ovesné vločky a ječmen zamícháme, poté také rozmixujeme a nakonec přidáme k ostatním indegriencím. Vše zamícháme a vzniklou směs dáme na několik hodin do lednice, aby ztuhla. Jakmile je dostatečně tuhá, lžičkou vytvoříme kuličky, které obalíme v kokosu.

Cena výrobku je 1150,-Kč.MINERÁLNÍ KAMENY

Jejich skrytá moc má vliv na naše duševní i fyzické zdraví.

Křišťál - Růženín - Kalcit - Ametist - Šungit .....aj.